• voor elkaar, door elkaar

    voor elkaar, door elkaar

    voor elkaar, door elkaar

    voor elkaar, door elkaar

  • Hoofdsponsor

  • Hoofdsponsor jeugd

  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagStatus
    13-04-2024Leones JO16-1Excelsior Z. JO16-24 - 3Uitgespeeld
    13-04-2024Excelsior Z. JO15-1Spero JO15-23 - 3Uitgespeeld
    13-04-2024VVO JO13-2Excelsior Z. JO13-12 - 3Uitgespeeld
    13-04-2024Excelsior Z. JO12-1Arnhemse Boys Schuytgraaf JO12-34 - 2Uitgespeeld
    13-04-2024Excelsior Z. JO11-1Eldenia JO11-1JM1 - 6Uitgespeeld
    13-04-2024Excelsior Z. JO11-2DTS '35 Ede JO11-43 - 2Uitgespeeld
    11-04-2024SC Bemmel JO16-1JMExcelsior Z. JO16-16 - 1Uitgespeeld
    06-04-2024OSC 3Excelsior Z. 30 - 6Uitgespeeld
    06-04-2024Excelsior Z. 45+1Eendracht Arnhem 45+13 - 2Uitgespeeld
    06-04-2024Excelsior Z. 18+1Sportclub Groessen 18+16 - 1Uitgespeeld
    06-04-2024Lienden 1Excelsior Z. 10 - 1Uitgespeeld
    06-04-2024Excelsior Z. JO14-1JMDVOL JO14-25 - 9Uitgespeeld
    06-04-2024Excelsior Z. JO16-2BVC '12 JO16-13 - 6Uitgespeeld
    06-04-2024Lienden 2Excelsior Z. 28 - 1Uitgespeeld
    06-04-2024Fortissimo JO15-1Excelsior Z. JO15-13 - 6Uitgespeeld
    06-04-2024Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-2Excelsior Z. JO11-18 - 1Uitgespeeld
    06-04-2024Excelsior Z. JO19-1Quick 1888 JO19-12 - 0Uitgespeeld
    06-04-2024Excelsior Z. JO13-1ESA JO13-30 - 6Uitgespeeld
    06-04-2024SC Valburg JO12-1Excelsior Z. JO12-14 - 4Uitgespeeld
    06-04-2024EMM JO11-1Excelsior Z. JO11-20 - 9Uitgespeeld
    06-04-2024Excelsior Z. JO16-1Spero JO16-12 - 0Uitgespeeld
  • Oefenwedstrijden

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortPlaatsDetails
    4 mei. 12:00Excelsior Jo10-1NTBOefenwedstrijdZETTEN
    1 jun. 10:30Excelsior Jo19-1NTBOefenwedstrijdZETTEN
    8 jun. 10:30Excelsior Jo19-1NTBOefenwedstrijdZETTEN
  • Programma senioren

    DatumTijdWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    13 apr.12:30Excelsior Z. 3 - Blauw Wit 4Sportpark De LeijgraafZETTEN
    13 apr.14:30ESA 45+1 - Excelsior Z. 45+1Sportcentrum RijkerswoerdARNHEM
    13 apr.15:00Excelsior Z. 1 - V.V. Barneveld 1Sportpark De LeijgraafZETTEN
    13 apr.15:00Excelsior Z. 2 - WAVV 4Sportpark De LeijgraafZETTEN
    19 apr.19:30Excelsior Z. 35+1 - DDV '23 35+1Sportpark VossenpelsLENT
    19 apr.20:30OSC 35+1 - Excelsior Z. 35+1Sportpark VossenpelsLENT
    19 apr.21:00Excelsior Z. 35+1 - De Bataven 35+1Sportpark VossenpelsLENT
    19 apr.21:30DVOL 35+2 - Excelsior Z. 35+1Sportpark VossenpelsLENT
    20 apr.12:00Wageningen 3 - Excelsior Z. 2Sportpark De ZoomWAGENINGEN
    20 apr.14:30Zuid Arnhem 5 - Excelsior Z. 3Sportpark DrielsedijkARNHEM
    20 apr.15:00Excelsior Z. 18+1 - Edesche Boys 18+1Sportpark De LeijgraafZETTEN
    20 apr.15:00Excelsior Z. 45+1 - Lunteren 45+1Sportpark De LeijgraafZETTEN
    20 apr.15:00Blauw Geel '55 1 - Excelsior Z. 1Sportpark PeppelensteegEDE GLD
  • Programma junioren

    DatumTijdWedstrijdAccommodatiePlaats
    13 apr.12:30Germania JO14-1 - Excelsior Z. JO14-1JMSportpark NoordGROESBEEK
    13 apr.13:00Leones JO16-1 - Excelsior Z. JO16-2Sportpark Het ZijvondBENEDEN-LEEUWEN
    13 apr.14:00OSC JO19-1 - Excelsior Z. JO19-1Sportpark Nieuw BalverenNIJMEGEN
    20 apr.08:30Excelsior Z. JO16-1 - DVV JO16-1Sportpark De LeijgraafZETTEN
    20 apr.10:30Excelsior Z. JO19-1 - RKHVV JO19-1Sportpark De LeijgraafZETTEN
    20 apr.12:30Excelsior Z. JO14-1JM - SCP JO14-1Sportpark De LeijgraafZETTEN
    20 apr.12:45Excelsior Z. JO16-2 - ST Victoria '25/AAC-Olympia JO16-1JMSportpark De LeijgraafZETTEN
  • Programma pupillen

    DatumTijdWedstrijdAccommodatiePlaats
    13 apr.10:30Excelsior Z. JO10-1 - ONA '53 JO10-1Sportpark De LeijgraafZETTEN
    13 apr.11:30Excelsior Z. JO7-1JM - Blauw Wit JO7 rozeSportpark Het ZijvondBENEDEN-LEEUWEN
    13 apr.11:50Excelsior Z. JO7-1JM - Woezik JO7-2Sportpark Het ZijvondBENEDEN-LEEUWEN
    13 apr.12:10Leones JO7-3 - Excelsior Z. JO7-1JMSportpark Het ZijvondBENEDEN-LEEUWEN
    20 apr.08:30SCP JO8-1JM - Excelsior Z. JO8-1JMSportpark SchravenhofPUIFLIJK
    20 apr.08:30Bennekom JO9-5 - Excelsior Z. JO9-2Sportpark De EikelhofBENNEKOM
    20 apr.09:00Excelsior Z. JO7-1JM - AWC JO7-4Sportpark De WijchertWIJCHEN
    20 apr.09:00Excelsior Z. JO8-2 - Leones JO8-2Sportpark De LeijgraafZETTEN
    20 apr.09:00Excelsior Z. JO9-1 - Uchta JO9-2JMSportpark De LeijgraafZETTEN
    20 apr.09:20SC Valburg JO7-1 - Excelsior Z. JO7-1JMSportpark De WijchertWIJCHEN
    20 apr.09:40Excelsior Z. JO7-1JM - SCP JO7-1Sportpark De WijchertWIJCHEN
    20 apr.09:45OVC '85 JO11-3 - Excelsior Z. JO11-2Sportpark De BilderbergOOSTERBEEK
    20 apr.10:30Excelsior Z. JO13-1 - Eldenia JO13-2JMSportpark De LeijgraafZETTEN
    20 apr.10:30Excelsior Z. JO10-2 - SKV JO10-5Sportpark De LeijgraafZETTEN
    20 apr.10:30sv DFS JO12-1 - Excelsior Z. JO12-1Sportpark 't HeerenlandOPHEUSDEN
    20 apr.11:15Blauw Geel '55 JO10-2JM - Excelsior Z. JO10-1Sportpark PeppelensteegEDE GLD