• Programma thuis

    DatumTijdWedstrijdVeldPlaatsKlkm ThuisKlkm Uit
    2 mrt.08:30Excelsior Z. JO16-1 - Bennekom JO16-2veld 1ZETTEN51
    2 mrt.08:45Excelsior Z. JO12-1 - Trekvogels JO12-1veld 2 AZETTEN7L3L
    2 mrt.09:00Excelsior Z. JO7-1JM - ESA JO7-6veld 3 A1aZETTEN5L1L
    2 mrt.09:00Excelsior Z. JO9-1 - DTS Ede JO9-2JMveld 3 A2ZETTEN7R3R
    2 mrt.09:40Excelsior Z. JO7-1JM - SDOO JO7-1JMveld 3 A1aZETTEN5L5R
    2 mrt.10:30Excelsior Z. JO8-2 - Beuningse Boys JO8-3veld 3 A1ZETTEN6R2R
    2 mrt.10:30Excelsior Z. JO10-2 - Lienden JO10-1JMveld 3 A2ZETTEN6L2L
    2 mrt.10:45Excelsior Z. JO19-1 - OVC '85 JO19-1veld 1ZETTEN84
    2 mrt.10:45Excelsior Z. JO13-1 - VDZ JO13-2veld 2ZETTEN51
    2 mrt.12:45Excelsior Z. JO14-1JM - Woezik JO14-2veld 2ZETTEN51
    2 mrt.13:00Excelsior Z. JO16-2 - Oranje Blauw JO16-1veld 1ZETTEN51
    2 mrt.15:00Excelsior Z. 18+1 - AWC 18+1veld 1 AZETTEN84
    2 mrt.15:00Excelsior Z. 45+1 - SCW '23 45+1veld 3 AZETTEN51
    9 mrt.09:00Excelsior Z. JO7-1JM - SDOO JO7-1JMveld 3 A A1bHETEREN
    9 mrt.09:00Excelsior Z. JO11-2 - SDOO JO11-2veld 1 AZETTEN5L1L
    9 mrt.09:00Excelsior Z. JO9-1 - SCP JO9-1veld 3 A1ZETTEN5R1R
    9 mrt.09:00Excelsior Z. JO8-1JM - sv DFS JO8-2JMveld 3 A2ZETTEN62
    9 mrt.09:20Excelsior Z. JO7-1JM - ESA JO7-3JMveld 3 A A1bHETEREN
    9 mrt.10:30Excelsior Z. JO10-2 - sv DFS JO10-3veld 3 A1ZETTEN73
    9 mrt.10:45Excelsior Z. JO15-1 - Bennekom JO15-3veld 1ZETTEN51
    9 mrt.12:00Excelsior Z. JO11-1 - Elistha JO11-1veld 3 AZETTEN62
    9 mrt.12:30Excelsior Z. 3 - Krayenhoff 4veld 1ZETTEN73
    9 mrt.15:00Excelsior Z. 1 - Alverna 1veld 1ZETTEN84
    9 mrt.15:00Excelsior Z. 2 - SKV 5veld 2ZETTEN62
    15 mrt.20:30Excelsior Z. 35+1 - DDV '23 35+1veld 1 AGENDT
    15 mrt.21:30Excelsior Z. 35+1 - OSC 35+1veld 1 BGENDT
    16 mrt.08:45Excelsior Z. JO13-1 - SC Bemmel JO13-2veld 1ZETTEN51
    16 mrt.09:00Excelsior Z. JO9-2 - DIO '30 JO9-3veld 3 A1ZETTEN62
    16 mrt.10:20Excelsior Z. JO7-1JM - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO7-3veld 8 A1aARNHEM
    16 mrt.10:30Excelsior Z. JO10-1 - DIO '30 JO10-2veld 3 A2ZETTEN5L1L
    16 mrt.10:30Excelsior Z. JO8-2 - SCW '23 JO8-2veld 3 A1ZETTEN5R1R
    16 mrt.10:30Excelsior Z. JO19-1 - DVOL JO19-1veld 1ZETTEN84
    16 mrt.10:30Excelsior Z. JO16-1 - DVOV, JO16-2JMveld 2ZETTEN73
    16 mrt.12:00Excelsior Z. JO12-1 - Orion JO12-1veld 3 AZETTEN62
    16 mrt.13:00Excelsior Z. JO14-1JM - Beuningse Boys JO14-2veld 1ZETTEN
    16 mrt.13:00Excelsior Z. JO16-2 - Leones JO16-1veld 2ZETTEN73
    16 mrt.15:00Excelsior Z. 18+1 - SC Valburg 18+1veld 1 AZETTEN84
    16 mrt.15:00Excelsior Z. 45+1 - EMM 45+1veld 3 AZETTEN51
    23 mrt.09:00Excelsior Jo9-1 - Driel Jo10-2veld 3 AZETTEN62
    23 mrt.10:30Excelsior Z. JO15-1 - sv DFS JO15-1veld 1ZETTEN84
    23 mrt.12:00Excelsior Z. JO11-2 - AAC-Olympia JO11-1veld 3 AZETTEN73
    23 mrt.12:30Excelsior Z. 3 - SVHA 2veld 1ZETTEN62
    23 mrt.15:00Excelsior Z. 1 - Kesteren 1veld 1ZETTEN84
    23 mrt.15:00Excelsior Z. 2 - OVC '85 3veld 2ZETTEN73
    30 mrt.09:00Excelsior Z. JO13-1 - Jonge Kracht JO13-2veld 1ZETTEN62
    30 mrt.10:30Excelsior Jo9-1 - Arnhemse Boys Jo10-2veld 3 AZETTEN51
    30 mrt.10:45Excelsior Z. JO16-2 - DVOL JO16-2veld 1ZETTEN73
    30 mrt.13:00Excelsior Z. JO15-1 - ONA '53 JO15-1veld 1ZETTEN62
    30 mrt.15:00Excelsior Z. 18+1 - Nijmegen 18+1veld 3 AZETTEN62
    5 apr.20:00Excelsior Z. 35+1 - OSC 35+1veld A ANIJMEGEN
    5 apr.21:00Excelsior Z. 35+1 - DVOL 35+2veld A BNIJMEGEN
    6 apr.08:30Excelsior Z. JO16-1 - Spero JO16-1veld 1ZETTEN
    6 apr.10:45Excelsior Z. JO19-1 - Quick 1888 JO19-1veld 1ZETTEN
    6 apr.10:45Excelsior Z. JO13-1 - ESA JO13-3veld 2ZETTEN
    6 apr.12:45Excelsior Z. JO16-2 - BVC '12 JO16-1veld 2ZETTEN
    6 apr.13:00Excelsior Z. JO14-1JM - DVOL JO14-2veld 1ZETTEN
    6 apr.15:00Excelsior Z. 18+1 - Sportclub Groessen 18+1veld 1 AZETTEN
    6 apr.15:00Excelsior Z. 45+1 - Eendracht Arnhem 45+1veld 3 AZETTEN
    13 apr.10:30Excelsior Z. JO15-1 - Spero JO15-2veld 1ZETTEN
    13 apr.12:30Excelsior Z. 3 - Blauw Wit 4veld 1ZETTEN
    13 apr.15:00Excelsior Z. 1 - V.V. Barneveld 1veld 1ZETTEN
    13 apr.15:00Excelsior Z. 2 - WAVV 4veld 2ZETTEN
    19 apr.19:30Excelsior Z. 35+1 - DDV '23 35+1veld 2 BLENT
    19 apr.21:00Excelsior Z. 35+1 - De Bataven 35+1veld 2 BLENT
    20 apr.08:45Excelsior Z. JO13-1 - Eldenia JO13-2JMveld 1ZETTEN
    20 apr.10:30Excelsior Z. JO16-1 - DVV JO16-1veld 2ZETTEN
    20 apr.10:30Excelsior Z. JO19-1 - RKHVV JO19-1veld 1ZETTEN
    20 apr.12:30Excelsior Z. JO14-1JM - SCP JO14-1veld 2ZETTEN
    20 apr.12:45Excelsior Z. JO16-2 - ST Victoria '25/AAC-Olympia JO16-1JMveld 1ZETTEN
    20 apr.15:00Excelsior Z. 18+1 - Edesche Boys 18+1veld 1 AZETTEN
    20 apr.15:00Excelsior Z. 45+1 - Lunteren 45+1veld 3 AZETTEN
    4 mei10:30Excelsior Z. JO16-2 - ST SCP/AAC-Olympia JO16-2veld 1ZETTEN
    4 mei15:00Excelsior Z. 1 - SDOO 1veld 1ZETTEN
    10 mei20:00Excelsior Z. 35+1 - OSC 35+1veld 1 BOOIJ
    10 mei21:00Excelsior Z. 35+1 - DDV '23 35+1veld 1 AOOIJ
    11 mei08:45Excelsior Z. JO13-1 - SC Rheden JO13-1JMveld 1ZETTEN
    11 mei10:30Excelsior Z. JO19-1 - DVV JO19-1veld 1ZETTEN
    11 mei10:30Excelsior Z. JO16-1 - Orion JO16-2veld 2ZETTEN
    11 mei15:00Excelsior Z. 18+1 - sv DFS 18+1veld 3 AZETTEN
    18 mei10:30Excelsior Z. JO16-2 - OSC JO16-3veld 1ZETTEN
    18 mei12:30Excelsior Z. 3 - Woezik 5veld 1ZETTEN
    18 mei14:00Excelsior Z. 45+1 - Kesteren 45+1veld 3 AZETTEN
    18 mei15:00Excelsior Z. 2 - SDOO 2veld 1ZETTEN
    24 mei19:30Excelsior Z. 35+1 - De Bataven 35+1veld 1 AZETTEN84
    24 mei21:00Excelsior Z. 35+1 - DVOL 35+2veld 1 AZETTEN87
    25 mei09:00Excelsior Z. JO14-1JM - Eldenia JO14-2veld 1ZETTEN
    25 mei11:00Excelsior Z. JO15-1 - Kesteren JO15-1veld 1ZETTEN
    25 mei14:30Excelsior Z. 1 - DVOV 1veld 1ZETTEN
    1 jun.14:00Excelsior Z. 45+1 - Groen Wit '62 45+3veld 3 AZETTEN
  • Programma uit

    DatumTijdWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    2 mrt.08:30SVHA JO9-1 - Excelsior Z. JO9-2Sportpark De ZandakkersHERVELD
    2 mrt.08:30OVC '85 JO8-3 - Excelsior Z. JO8-1JMSportpark De BilderbergOOSTERBEEK
    2 mrt.09:20Zuid Arnhem JO7-1 - Excelsior Z. JO7-1JMSportpark De LeijgraafZETTEN
    2 mrt.09:30Alverna JO10-1 - Excelsior Z. JO10-1Sportpark BospadWIJCHEN
    2 mrt.10:30SCW '23 JO15-1 - Excelsior Z. JO15-1Wilhelmina sportparkHEELSUM
    2 mrt.11:30Eldenia JO11-2 - Excelsior Z. JO11-1Sportpark EldenARNHEM
    2 mrt.12:30SCW '23 4 - Excelsior Z. 2Wilhelmina sportparkHEELSUM
    2 mrt.14:30BVC '12 1 - Excelsior Z. 1Sportpark 't GroothuisBEEK-UBBERGEN
    2 mrt.15:00Beuningse Boys 5 - Excelsior Z. 3Sportpark De Ooigraaf BEUNINGEN GLD
    4 mrt.19:30SCP JO16-1 - Excelsior Z. JO16-1Sportpark SchravenhofPUIFLIJK
    9 mrt.08:30De Treffers JO12-1JM - Excelsior Z. JO12-1Sportpark Zuid (Groesbeek)GROESBEEK
    9 mrt.08:30SC Bemmel JO9-2 - Excelsior Z. JO9-2Sportpark RessenRESSEN
    9 mrt.09:00EMM JO8-1 - Excelsior Z. JO8-2Sportpark De HaarRANDWIJK
    9 mrt.09:40WAVV JO7-1JM - Excelsior Z. JO7-1JMSportpark BretagneHETEREN
    9 mrt.10:00Loo JO13-1JM - Excelsior Z. JO13-1Sportpark ImmerlooLOO GLD
    9 mrt.10:15OSC JO16-1 - Excelsior Z. JO16-1Sportpark Nieuw BalverenNIJMEGEN
    9 mrt.10:30Nijmegen JO14-1 - Excelsior Z. JO14-1JMSportpark Oscar CarreNIJMEGEN
    9 mrt.11:00ST Victoria '25/AAC-Olympia JO16-1JM - Excelsior Z. JO16-2Sportpark KremershofDEEST
    9 mrt.12:00Spero JO10-2 - Excelsior Z. JO10-1Sportpark De PasELST GLD
    9 mrt.13:00Kesteren 45+1 - Excelsior Z. 45+1Sportpark De LeedeKESTEREN
    9 mrt.14:30ONA '53 18+1 - Excelsior Z. 18+1Sportpark Van Ketwich VerschuurWAGENINGEN
    9 mrt.15:00Jonge Kracht JO19-1 - Excelsior Z. JO19-1Sportpark De Rode VesteHUISSEN
    15 mrt.20:00De Bataven 35+1 - Excelsior Z. 35+1Sportpark WalburgenGENDT
    15 mrt.21:00DVOL 35+2 - Excelsior Z. 35+1Sportpark WalburgenGENDT
    16 mrt.08:30ESA JO11-3 - Excelsior Z. JO11-1Sportcentrum RijkerswoerdARNHEM
    16 mrt.08:30SKV JO10-5 - Excelsior Z. JO10-2Sportpark De ZoomWAGENINGEN
    16 mrt.10:00OVC '85 JO7-4 - Excelsior Z. JO7-1JMSportpark DrielsedijkARNHEM
    16 mrt.10:40Zuid Arnhem JO7-1 - Excelsior Z. JO7-1JMSportpark DrielsedijkARNHEM
    16 mrt.11:00DIO '30 JO8-3 - Excelsior Z. JO8-1JMSportpark De GelenbergAFFERDEN GLD
    16 mrt.11:30Eldenia JO9-1 - Excelsior Z. JO9-1Sportpark EldenARNHEM
    16 mrt.12:00Woezik JO11-6JM - Excelsior Z. JO11-2Sportpark WoezikWIJCHEN
    16 mrt.12:30SVHA JO15-1 - Excelsior Z. JO15-1Sportpark De ZandakkersHERVELD
    16 mrt.14:30DTS '35 Ede 8 - Excelsior Z. 2Sportpark InschotenEDE GLD
    16 mrt.15:00Beuningse Boys 1 - Excelsior Z. 1Sportpark De Ooigraaf BEUNINGEN GLD
    16 mrt.15:30DIO '30 3 - Excelsior Z. 3Sportpark De GelenbergAFFERDEN GLD
    23 mrt.08:30Orion JO14-4 - Excelsior Z. JO14-1JMSportpark MariƫnboschNIJMEGEN
    23 mrt.10:00Advendo '57 JO16-1 - Excelsior Z. JO16-1Sportpark AllemanskampEDERVEEN
    23 mrt.11:00HAVO JO13-1 - Excelsior Z. JO13-1Sportpark De NotenboomHAALDEREN
    23 mrt.12:00Oranje Blauw JO16-1 - Excelsior Z. JO16-2Sportpark Staddijk-NoordNIJMEGEN
    23 mrt.14:30VIOS V. 18+1 - Excelsior Z. 18+1Sportpark De KouwenaarVAASSEN
    23 mrt.15:30Blauw Wit JO19-1 - Excelsior Z. JO19-1Sportpark De SchoonhorstNIJMEGEN
    23 mrt.16:15Groen Wit '62 45+3 - Excelsior Z. 45+1Sportpark De MatenAPELDOORN
    5 apr.20:30DDV '23 35+1 - Excelsior Z. 35+1Sportpark Nieuw BalverenNIJMEGEN
    5 apr.22:00De Bataven 35+1 - Excelsior Z. 35+1Sportpark Nieuw BalverenNIJMEGEN
    6 apr.10:00Fortissimo JO15-1 - Excelsior Z. JO15-1Sportpark Hoekelumse EngEDE GLD
    6 apr.12:15Lienden 2 - Excelsior Z. 2Sportpark De AbdijhofLIENDEN
    6 apr.14:30Lienden 1 - Excelsior Z. 1Sportpark De AbdijhofLIENDEN
    6 apr.15:45OSC 3 - Excelsior Z. 3Sportpark Nieuw BalverenNIJMEGEN
    13 apr.09:00VVO JO13-2 - Excelsior Z. JO13-1Sportpark De PinkenbergROZENDAAL
    13 apr.12:30Germania JO14-1 - Excelsior Z. JO14-1JMSportpark NoordGROESBEEK
    13 apr.12:45Leones JO16-1 - Excelsior Z. JO16-2Sportpark Het ZijvondBENEDEN-LEEUWEN
    13 apr.13:15SC Bemmel JO16-1JM - Excelsior Z. JO16-1Sportpark RessenRESSEN
    13 apr.14:00OSC JO19-1 - Excelsior Z. JO19-1Sportpark Nieuw BalverenNIJMEGEN
    13 apr.14:30ESA 45+1 - Excelsior Z. 45+1Sportcentrum RijkerswoerdARNHEM
    19 apr.20:30OSC 35+1 - Excelsior Z. 35+1Sportpark VossenpelsLENT
    19 apr.21:30DVOL 35+2 - Excelsior Z. 35+1Sportpark VossenpelsLENT
    20 apr.12:00Zuid Arnhem 5 - Excelsior Z. 3Sportpark DrielsedijkARNHEM
    20 apr.12:00Wageningen 3 - Excelsior Z. 2Sportpark De ZoomWAGENINGEN
    20 apr.15:00Blauw Geel '55 1 - Excelsior Z. 1Sportpark PeppelensteegEDE GLD
    23 apr.20:00Uchta JO15-1 - Excelsior Z. JO15-1Sportpark De Hoeken IJZENDOORN
    4 mei12:00Juliana '31 JO14-2 - Excelsior Z. JO14-1JMSportpark De BroeklandenMALDEN
    4 mei14:00DUNO D 18+1 - Excelsior Z. 18+1Sportpark De WaayenbergDOORWERTH
    10 mei19:30DVOL 35+2 - Excelsior Z. 35+1Sportpark De Kempkes OOIJ
    10 mei20:30De Bataven 35+1 - Excelsior Z. 35+1Sportpark De Kempkes OOIJ
    11 mei08:30Orion JO14-2JM - Excelsior Z. JO14-1JMSportpark MariƫnboschNIJMEGEN
    11 mei14:30Woezik 1 - Excelsior Z. 1Sportpark WoezikWIJCHEN
    11 mei14:30HAVO 2 - Excelsior Z. 3Sportpark De NotenboomHAALDEREN
    11 mei15:00SCW '23 45+1 - Excelsior Z. 45+1Wilhelmina sportparkHEELSUM
    11 mei15:15RKSV Driel 2 - Excelsior Z. 2Sportpark DrielDRIEL
    11 mei15:30ST SCP/AAC-Olympia JO16-2 - Excelsior Z. JO16-2Sportpark SchravenhofPUIFLIJK
    17 mei19:30vv Ewijk JO15-1 - Excelsior Z. JO15-1Sportpark De BlatenplakEWIJK
    18 mei09:00SDOO JO14-1 - Excelsior Z. JO14-1JMSportpark BretagneHETEREN
    18 mei10:00Elistha JO13-1 - Excelsior Z. JO13-1Sportpark De PasELST GLD
    18 mei12:00Elistha JO16-1 - Excelsior Z. JO16-1Sportpark De PasELST GLD
    18 mei14:15VVO JO19-1 - Excelsior Z. JO19-1Sportpark De PinkenbergROZENDAAL
    18 mei15:00Nijmegen 18+1 - Excelsior Z. 18+1Sportpark Oscar CarreNIJMEGEN
    24 mei19:00OSC 35+1 - Excelsior Z. 35+1Sportpark De LeijgraafZETTEN
    24 mei20:30DDV '23 35+1 - Excelsior Z. 35+1Sportpark De LeijgraafZETTEN
    25 mei13:00DVOL JO16-2 - Excelsior Z. JO16-2Sportpark VossenpelsLENT
    25 mei14:30EMM 45+1 - Excelsior Z. 45+1Sportpark De HaarRANDWIJK