• Scheidsrechters

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterVeldKlkm ThuisKlkm Uit
    2 mrt.08:30Excelsior Z. JO16-1 - Bennekom JO16-2N. (Nick) Geensenveld 151
    2 mrt.08:45Excelsior Z. JO12-1 - Trekvogels JO12-1F. (Ferhat) Gulecveld 2 A7L3L
    2 mrt.09:00Excelsior Z. JO7-1JM - ESA JO7-6veld 3 A1a5L1L
    2 mrt.09:00Excelsior Z. JO9-1 - DTS Ede JO9-2JMveld 3 A27R3R
    2 mrt.09:40Excelsior Z. JO7-1JM - SDOO JO7-1JMveld 3 A1a5L5R
    2 mrt.10:30Excelsior Z. JO8-2 - Beuningse Boys JO8-3veld 3 A16R2R
    2 mrt.10:30Excelsior Z. JO10-2 - Lienden JO10-1JMveld 3 A26L2L
    2 mrt.10:45Excelsior Z. JO19-1 - OVC '85 JO19-1E.J. (Erwin) Haasnootveld 184
    2 mrt.10:45Excelsior Z. JO13-1 - VDZ JO13-2D. (Dave) Schardijnveld 251
    2 mrt.12:45Excelsior Z. JO14-1JM - Woezik JO14-2M.B.L.J. (Martijn) Hubersveld 251
    2 mrt.13:00Excelsior Z. JO16-2 - Oranje Blauw JO16-1G. (Gert) Fluitveld 151
    2 mrt.15:00Excelsior Z. 18+1 - AWC 18+1veld 1 A84
    2 mrt.15:00Excelsior Z. 45+1 - SCW '23 45+1F.J. (Fred) Hommersomveld 3 A51
    9 mrt.09:00Excelsior Z. JO7-1JM - SDOO JO7-1JMveld 3 A A1b
    9 mrt.09:00Excelsior Z. JO11-2 - SDOO JO11-2M. (Michiel) Wennekesveld 1 A5L1L
    9 mrt.09:00Excelsior Z. JO9-1 - SCP JO9-1veld 3 A15R1R
    9 mrt.09:00Excelsior Z. JO8-1JM - sv DFS JO8-2JMveld 3 A262
    9 mrt.09:20Excelsior Z. JO7-1JM - ESA JO7-3JMveld 3 A A1b
    9 mrt.10:30Excelsior Z. JO10-2 - sv DFS JO10-3veld 3 A173
    9 mrt.10:45Excelsior Z. JO15-1 - Bennekom JO15-3veld 151
    9 mrt.12:00Excelsior Z. JO11-1 - Elistha JO11-1V. (Vincent) Smitveld 3 A62
    9 mrt.12:30Excelsior Z. 3 - Krayenhoff 4veld 173
    9 mrt.15:00Excelsior Z. 1 - Alverna 1H. (Rinie) Peterseveld 184
    9 mrt.15:00Excelsior Z. 2 - SKV 5veld 262
    15 mrt.20:30Excelsior Z. 35+1 - DDV '23 35+1veld 1 A
    15 mrt.21:30Excelsior Z. 35+1 - OSC 35+1veld 1 B
    16 mrt.08:45Excelsior Z. JO13-1 - SC Bemmel JO13-2veld 151
    16 mrt.09:00Excelsior Z. JO9-2 - DIO '30 JO9-3veld 3 A162
    16 mrt.10:20Excelsior Z. JO7-1JM - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO7-3veld 8 A1a
    16 mrt.10:30Excelsior Z. JO10-1 - DIO '30 JO10-2veld 3 A25L1L
    16 mrt.10:30Excelsior Z. JO8-2 - SCW '23 JO8-2veld 3 A15R1R
    16 mrt.10:30Excelsior Z. JO19-1 - DVOL JO19-1veld 184
    16 mrt.10:30Excelsior Z. JO16-1 - DVOV, JO16-2JMveld 273
    16 mrt.12:00Excelsior Z. JO12-1 - Orion JO12-1veld 3 A62
    16 mrt.13:00Excelsior Z. JO14-1JM - Beuningse Boys JO14-2veld 1
    16 mrt.13:00Excelsior Z. JO16-2 - Leones JO16-1veld 273
    16 mrt.15:00Excelsior Z. 18+1 - SC Valburg 18+1veld 1 A84
    16 mrt.15:00Excelsior Z. 45+1 - EMM 45+1veld 3 A51
    23 mrt.09:00Excelsior Jo9-1 - Driel Jo10-2veld 3 A62
    23 mrt.10:30Excelsior Z. JO15-1 - sv DFS JO15-1veld 184
    23 mrt.12:00Excelsior Z. JO11-2 - AAC-Olympia JO11-1M. (Michiel) Wennekesveld 3 A73
    23 mrt.12:30Excelsior Z. 3 - SVHA 2veld 162
    23 mrt.15:00Excelsior Z. 1 - Kesteren 1veld 184
    23 mrt.15:00Excelsior Z. 2 - OVC '85 3veld 273
    30 mrt.09:00Excelsior Z. JO13-1 - Jonge Kracht JO13-2veld 162
    30 mrt.10:30Excelsior Jo9-1 - Arnhemse Boys Jo10-2veld 3 A51
    30 mrt.10:45Excelsior Z. JO16-2 - DVOL JO16-2veld 173
    30 mrt.13:00Excelsior Z. JO15-1 - ONA '53 JO15-1veld 162
    30 mrt.15:00Excelsior Z. 18+1 - Nijmegen 18+1veld 3 A62
    5 apr.20:00Excelsior Z. 35+1 - OSC 35+1veld A A
    5 apr.21:00Excelsior Z. 35+1 - DVOL 35+2veld A B
    6 apr.08:30Excelsior Z. JO16-1 - Spero JO16-1veld 1
    6 apr.10:45Excelsior Z. JO13-1 - ESA JO13-3veld 2
    6 apr.10:45Excelsior Z. JO19-1 - Quick 1888 JO19-1veld 1
    6 apr.12:45Excelsior Z. JO16-2 - BVC '12 JO16-1veld 2
    6 apr.13:00Excelsior Z. JO14-1JM - DVOL JO14-2veld 1
    6 apr.15:00Excelsior Z. 18+1 - Sportclub Groessen 18+1veld 1 A
    6 apr.15:00Excelsior Z. 45+1 - Eendracht Arnhem 45+1veld 3 A
    13 apr.10:30Excelsior Z. JO15-1 - Spero JO15-2veld 1
    13 apr.12:30Excelsior Z. 3 - Blauw Wit 4veld 1
    13 apr.15:00Excelsior Z. 1 - V.V. Barneveld 1veld 1
    13 apr.15:00Excelsior Z. 2 - WAVV 4veld 2
    19 apr.19:30Excelsior Z. 35+1 - DDV '23 35+1veld 2 B
    19 apr.21:00Excelsior Z. 35+1 - De Bataven 35+1veld 2 B
    20 apr.08:45Excelsior Z. JO13-1 - Eldenia JO13-2JMveld 1
    20 apr.10:30Excelsior Z. JO16-1 - DVV JO16-1veld 2
    20 apr.10:30Excelsior Z. JO19-1 - RKHVV JO19-1veld 1
    20 apr.12:30Excelsior Z. JO14-1JM - SCP JO14-1veld 2
    20 apr.12:45Excelsior Z. JO16-2 - ST Victoria '25/AAC-Olympia JO16-1JMveld 1
    20 apr.15:00Excelsior Z. 18+1 - Edesche Boys 18+1veld 1 A
    20 apr.15:00Excelsior Z. 45+1 - Lunteren 45+1veld 3 A
    4 mei10:30Excelsior Z. JO16-2 - ST SCP/AAC-Olympia JO16-2veld 1
    4 mei15:00Excelsior Z. 1 - SDOO 1veld 1
    10 mei20:00Excelsior Z. 35+1 - OSC 35+1veld 1 B
    10 mei21:00Excelsior Z. 35+1 - DDV '23 35+1veld 1 A
    11 mei08:45Excelsior Z. JO13-1 - SC Rheden JO13-1JMveld 1
    11 mei10:30Excelsior Z. JO16-1 - Orion JO16-2veld 2
    11 mei10:30Excelsior Z. JO19-1 - DVV JO19-1veld 1
    11 mei15:00Excelsior Z. 18+1 - sv DFS 18+1veld 3 A
    18 mei10:30Excelsior Z. JO16-2 - OSC JO16-3veld 1
    18 mei12:30Excelsior Z. 3 - Woezik 5veld 1
    18 mei14:00Excelsior Z. 45+1 - Kesteren 45+1veld 3 A
    18 mei15:00Excelsior Z. 2 - SDOO 2veld 1
    24 mei19:30Excelsior Z. 35+1 - De Bataven 35+1veld 1 A84
    24 mei21:00Excelsior Z. 35+1 - DVOL 35+2veld 1 A87
    25 mei09:00Excelsior Z. JO14-1JM - Eldenia JO14-2veld 1
    25 mei11:00Excelsior Z. JO15-1 - Kesteren JO15-1veld 1
    25 mei14:30Excelsior Z. 1 - DVOV 1veld 1
    1 jun.14:00Excelsior Z. 45+1 - Groen Wit '62 45+3veld 3 A