• Zaterdag 8 maart is het dan eindelijk weer zover, na een hele maand geen wedstrijd gespeeld te hebben. Grootste voordeel hiervan is dat het van voetballen in de grijze kou, naar voetballen in heerlijk zonnig weer is gegaan. De thermokleding is dus opgeborgen, en de warming up is bijna een overbodige luxe. Vandaag staat de oefen uitwedstrijd tegen Dvc uit Didam op het programma. Een 1ste klasser die vaak wint en vooral wil proeven aan het hogere niveau.

    Waar we vooral benieuwd naar waren was hoe de jongens uit de vakantie zijn gekomen. Hebben ze nog wel energie na een week chillen? Als klap op de vuurpijl vierde Daan op vrijdagavond zijn verjaardagsfeest waar diverse spelers bij aanwezig waren. Thuiskomst was rond 2230, dus hoe fit zijn deze spelers?

    De wedstrijd begint van beide kanten een beetje slap met een paar halve kansjes. Maar zoals zo vaak dit seizoen kunnen we altijd bouwen op Tibbe. Zijn tomeloze inzet helpt ons over het dode punt heen, en hij zorgt met 2 goals en een assist voor een 1-3 voorsprong na het 1ste kwart.

    Shakir vervangt Tibbe als middenvelder voor het 2de kwart, maar als je denkt dat het een verzwakking is, dan heb je het goed mis. Hij scoort en heeft een assist. Dat Guus, net zoals in het 1ste kwart, scoort is niet zo bijzonder. Wel dat hij dit met links doet! Ruststand 1-6.

    Het 3de kwart was het aanvallende duo Twan en Lucca (die voor de verandering eens als aanvaller mocht spelen) die elkaar makkelijk konden vinden. Lucca had 2 goals en een assist, en Twan 1 goal en 2 assists. Dat we in totaal 3 goals deze kwart scoren maakt dit wel bijzonder. Einde 3de kwart is de tussenstand 2-9.

    Het 4de kwart begint, en jullie zullen wel denken: waar zijn Mats, Lukas, Figo en Daan? Nou die waren er wel zeker! Daan mocht voor de gelegenheid verdedigen vandaag, en deed dat met ontzettend veel inzet. Een goal van Twan begint zelfs bij zijn verdedigende actie. Hij pakt de bal af op rechtsachter, speelt Mats goed aan, en die opent naar links op de goed vrijgelopen Lukas. Die bewaard zijn rust, steekt de bal op Twan die vrij voor de keeper komt. Een afgemeten schot in de lange hoek maakt dit misschien wel de mooiste goal van de dag. Figo ging de laatste fase ook nog even gas geven, en maakt nog een goal en geeft 2 assists. Eindstand: 5-16!

    Wat vooral opviel vandaag was de hoeveelheid kansen en goals die we uit samenspel hebben gecreƫerd. Van de 16 goals hebben we 12 assists weten te noteren. Al met al een goede voorbereiding op de hervatting van de competitie. Volgende week staat de thuiswedstrijd tegen Bennekom op het programma. Tot dan!