• Geachte spelers, leiders, trainers en ouders/verzorgers,

    Onderstaand de indeling voor het nieuwe seizoen 2024/2025. Deze indeling is tot stand gekomen door gezamenlijk besluit van bestuurslid voetbalzaken, technische commissie en alle trainers en leiders 

    Mocht u uitleg willen waarom uw zoon/dochter in een bepaald team is geplaatst kunt u contact opnemen met Fred Hommersom:

    Mail:           mail

    Telefoon:     06-41315576

     

    Indeling  senioren 2024-2025
      Selectie   2e   3e
    Trainer Nijenhuis Marcel   Banzadeh Amir   Markus Timo
    Trainer Timmer Arno   Banzadeh Reza      
    Leider Lent van Pieter   Aalberts Marco   Verwoert Niek
    Leider Binsbergen, v. Wilco         Steeg, v/d Luuk
    Verzorger Ijtsma Lisa            
                     
    1 Aalberts Koen       1 Ark Sjoerd
    2 Akkerman Joost       2 Balk Jochem
    3 Bovene, van Thijs       3 Berghege Tim
    4 Brakel van Tom       4 Bor Milan
    5 Breunissen Milan       5 Brandt, v/d Djaran
    6 Broers Huge       6 Brandt, v/d Rowan
    7 Cornelissen Roy       7 Drempt Rudy
    8 Dijkers Jesper       8 Driessen Marten
    9 Dijkman Sten       9 Fluit Niels
    10 Frankfort Filip       10 Gosen Floris
    11 Gameren, van Stijn       11 Haarlem, van Jordi
    12 Gerritsen Sven       12 Kachlon Giliam
    13 Gosen Bart       13 Lemmens Jordi
    14 Haas, de Rens       14 Meel Mike
    15 Haas, de Wessel       15 Remmerde Tim
    16 Hoogakker Jasper       16 Rijndertse Bram
    17 Hoorn, van Wouter       17 Romein Niek
    18 Janssen Sietse       18 Schaik, van Beau
    19 Krechting Mats       19 Schrijver Sam
    20 Laeven Matthijs       20 Verwoert Jurre
    21 Lemmers Arnout       21 Verwoert Niek
    22 Nagelhout Bram       22 Veulings Tim
    23 Nijenhuis Thijmen       23 Waal, de Roy
    24 Peters Dylan       24 Wardt, v/d Mitchel
    25 Romein Sem       25 Weijs Dylan
    26 Rothoff Wessel       26 Westendorp Benjamin
    27 Rustenhoven Brian       27 Wieringa Cees-Jan
    28 Saleh Ali            
    29 Samat Yusuf            
    30 Toor, van Lars            
    31 Verwoert Tieme            
    32 Verwoert Tijn            
    33 Vries, de Jibbe            
    34 Wiltink Marnix            
    35 Woudenberg Daan            
    36 Zimmerman Willard            

     

      18+ 1   18+ 2
    Leider Baak, van  Menno       
    Leider          
    Leider          
               
    1 Ark, van Jeroen   Belt, v/d Stan
    2 Baak van Menno   Besselink Quint
    3 Balgooy, van Tom   Dijk, van Tycho
    4 Cleef van Jesse   Eshuis Tobias
    5 Franken Dirk-jan   Heijnen Luca 
    6 Hanhart Fred   Hulst, van Sam
    7 Hendriksen Ruben   Luiken Tijn
    8 Hoogakker Stan   Rinsum, van Rick
    9 Hoop, v/d Nino   Rothoff Rowan
    10 Kamps Simon   Terwoert Kevin
    11 Lemmens Max   Tunnissen Koen
    12 Romeyn Tim   Vreede, de Chris
    13 Veenbrink Max      
    14 Vleugel Jos      

     

      35+ 1   45+ 1
    Leider Baak, van Mart   Roest Henk
    Leider Toor, van  Dave      
               
    1 Berns Rik   Balk Jan W
    2 Bolte Klaas   Dijk, van Johan
    3 Brink v/d Remco   Gerritsen Wijnand
    4 Franken Gerben   Haan, de Erik
    5 Habers Joost   Hommersom Fred
    6 Hendriksen Remon   Hubers Martijn
    7 Huiberts Remco   Janssen Joost
    8 Kamps Arno   Lent van Pieter
    9 Leeuw, de Erik   Lienden v/d Menno
    10 Ruinard Christiaan   Meel, van William
    11 Ruinard Martijn   Meima Rob
    12 Schaik, van Frank   Noordam Sipke
    13 Schouten Michael   Roest Henk
    14 Willemse Paul   Schardijn Dave
    15       Siefkes Marco
    16       Speijers Frenk

     

    Indeling jeugdteams 2024-2025
      JO17-1   JO17-2   JO16-1
    Trainer Cornelissen Roy   Ark, van Jeroen   Dijkman Sten
    Trainer Haas, de Rens   Hanhart Fred   Dijkman Jeroen
    Trainer             Janssen Erik
    Leider Schröder Raymon   Hanhart Jeanet   Huijgen Bryan
    Leider Hendriks Jelle   Boer-Spruijt, den Mirjam   Brouw, op den Bjorn
    Leider             Romein Judith
                     
    1 Aalberts Mathijs   Appeldoorn, van Joep   Adams Jochem
    2 Besselink Bart   Bunt Thijmen   Berg, van den Lars
    3 Bor Benjamin   Jansen Stan   Brouw, op den Olaf
    4 Dijk, van Luc   Kempen, van Koen   Crum Matthias
    5 Driessen Arnau   Kolk, van der Freek   Dengerink Joris
    6 Dumpff Milan   Laar, van Dylan   Gaal Deon
    7 Geensen Sem   Meijde, van de Lucas   Huijgen Thijmen
    8 Hartog, den Daan   Poel, te Xem   Jansen Stijn
    9 Hendriks Sebastiaan   Polman Cas   Janssen Noah
    10 Jansen Yannick   Smeets Amy   Kolk, van der Rob
    11 Kokelkoren Tum   Spruijt Jan   Ooyen, van Robin
    12 Kwint Tim   Timmer Fedde   Romein Lars
    13 Noordam Joel   Veldman Joost   Schaik, van Timon
    14 Schaik, van Stan   Veneman Sem   Schijndel, van Xander
    15 Schroder Wessel   Venrooij, van Ties   Vries, de Wisse
    16 Vonk Noordegraaf Dries   Vonk Tim   Wennekes Marc
    17       Wild, de Alisa   Westbroek Stefan

     

      JO15-1   JO14-1   JO13-1
    Trainer Wardt, v/d Mitchel   Janssen Sietse   Saleh Ali
    Trainer Schrijver Jean Pierre   Hoorn, van Wouter      
    Leider Hubers Martijn   Smid Leo   Gulec Ferhat
    Leider       Haar, van de Edwin   Kippersluijs Erwin
                     
    1 Ali Ahmad   Berns Thijn   Abdul Jalil Hazem
    2 Berg, van de Ralph   Bruinen, den Rens   Cozijnsen Dirk
    3 Berg, van den Wessel   Cozijnsen Robin   Donderwinkel Mees
    4 Geensen Tim   Daniels Timo   Gulec Mikail
    5 Haas, de Jayden   Haar, van de Mees   Hartog, den Toby
    6 Hubers Stijn   Hoogakker Ruben   Hendriks David
    7 Raats Willem   Kamphuis Bruun   Hendriksen Siem
    8 Schrijver Tristan   Reydon Isa   Hubers Tygo
    9 Swartjes Marijn   Sanders Bram   Kazwan Sebastiaan
    10 Verburgt Aaron   Schulte Luc   Khoulani Rawad
    11 Verburgt Jannic   Smid Stan   Kippersluijs Nathan
    12 Verwoert Tim   Spruijt Ben   Kolk, van de David
    13 Waal de Matthias   Veneman Jesse   Leenders Stef
    14 Weert, van der Jelmer   Wit, de Sebas   Rutten Bren
    15 Wild de  Casper         Verwoert Sem
    16                

     

      JO12-1   JO12-2   JO12-3   JO11-1
    Trainer Huibers Remco   Schouten Roy   Vacature     Jansen Gert
    Trainer Smit Vincent   Berg, van den Patrick   Vacature     Jansen Yannick
    Trainer       Heijst, van Gijs            
    Leider       Vacature     Wennekes Michiel      
                           
    1 Aalberts Ruben   Berg, van den Jesper   Bruijn, de Pieter   Beijer, de Bart
    2 Huibers Tom   Brouw, op den David   Bunt Stijn   Bekker, de Gijs
    3 Pluijm, van der Stijn   Heijst, van Sam   Donker Joёl   Dun, van Thijmen
    4 Reugebrink Joes   Heusden, van Dayan   Gaasbeek Anton   Groot, de Ties
    5 Rigters Lars   Koppen Pepijn   Kurinny Nikita   Jansen Boaz
    6 Smid Giel   Riedijk Tygo   Leeuwen, van Thomas   Khaleqie Reza
    7 Smit Senn   Schouten Brett   Meints Jaivy   Kooten, van Leeroy
    8 Veldman Pepijn   Versteegen Luuk   Paesch Shaldjen   Reems Sam
    9 Vleugel Guus   Versteegen Jens   Verheul Diego   Smeets Senn
    10       Willemsen Jasin   Vilsteren, van Joris   Willemsen Lyam
    11             Wennekes Bram      

     

      JO10-1   JO10-2   JO10-3   JO9-1
    Trainer Brink, van den Remco   Polman Djaran   Willemse Paul   Rothuis Koen
    Trainer Donderwinkel Sjoerd   Sluis, van de Peter   Ruinard Martijn   Vacature  
    Trainer Aalberts Daan         Meel, van William      
    Trainer Janssen Erwin                  
                           
    1 Aalberts Lukas   Crum Nathan   Berns Wes   Al Dandachi Zhad
    2 Brink, van den Twan   Eckhardt Totte   Echter Sepp   Bekker, de Simon
    3 Donderwinkel Guus   Koppen Joris   Hassink Gijs   Berg, van den Jesse
    4 Hal, van Mats   Polman Pim   Jongbloed Kristian   Donker Seth
    5 Hartog, den Figo   Sluis, van de Mason   Meel, van Luuk   Ganjo Mustafa
    6 Janssen Lucca   Tichelaar Obed   Ruinard Luuk   Haas, de Marlin
    7 Lamers Tibbe   Vilsteren, van Niels   Vrede van de Levi   Kleef, van Lynn
    8 Tap Daan   Vree, de Rens   Willemse Cas   Rothuis Jerome
    9 Thielman Shakir                  
    10                      

     

      JO8-1   JO8-2   JO7-1
    Trainer Hanhart Fred   Hanhart Fred   Hal, van Peter
    Trainer Riedijk Andre   Riedijk Andre   Hoogakker Stan
    Trainer Timmer Fedde   Timmer Fedde   Willemse Joel
    Leider       Verburgt Henk   Beijnum, van Stefan
                     
    1 Bruins Thijmen   Bosch Brend   Beynum van Douwe
    2 Burman Mats   Dun, van Julian   Brink, van den Max
    3 Egbertsen Thomas   Graaf, van de Luuk   Derksen Mace
    4 Hanhart Quinn   Hendriksen Fiene   Cornelisssen Quinn
    5 Janssen Tiebe   Janssen van Doorn Nora   Hal, van Sep
    6 Kachlon Rafaël   Wolbrink Jasmijn   Rysiuk Yaroslav
    7 Riedijk Noud   Verburgt Joas   Smith Jackson
    8       Bos  Ryan   Willemsen Mart
    9                

    Klik hier