• Programma

    DatumTijdWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    2 mrt.12:45Excelsior Z. JO14-1JM - Woezik JO14-2Sportpark De LeijgraafZETTEN
    9 mrt.10:30Nijmegen JO14-1 - Excelsior Z. JO14-1JMSportpark Oscar CarreNIJMEGEN
    16 mrt.13:00Excelsior Z. JO14-1JM - Beuningse Boys JO14-2Sportpark De LeijgraafZETTEN
    23 mrt.08:30Orion JO14-4 - Excelsior Z. JO14-1JMSportpark MariƫnboschNIJMEGEN
    6 apr.13:00Excelsior Z. JO14-1JM - DVOL JO14-2Sportpark De LeijgraafZETTEN
    13 apr.12:30Germania JO14-1 - Excelsior Z. JO14-1JMSportpark NoordGROESBEEK
    20 apr.12:30Excelsior Z. JO14-1JM - SCP JO14-1Sportpark De LeijgraafZETTEN
    4 mei12:00Juliana '31 JO14-2 - Excelsior Z. JO14-1JMSportpark De BroeklandenMALDEN
    11 mei08:30Orion JO14-2JM - Excelsior Z. JO14-1JMSportpark MariƫnboschNIJMEGEN
    18 mei09:00SDOO JO14-1 - Excelsior Z. JO14-1JMSportpark BretagneHETEREN
    25 mei09:00Excelsior Z. JO14-1JM - Eldenia JO14-2Sportpark De LeijgraafZETTEN
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslag
    24 feb.Eldenia JO14-2SDOO JO14-15 - 5
    24 feb.Orion JO14-2JMSVHA JO14-14 - 2
    24 feb.Woezik JO14-3JMExcelsior Z. JO14-1JM4 - 2
    24 feb.Nijmegen JO14-1DVOL JO14-22 - 0
    24 feb.Beuningse Boys JO14-2Orion JO14-42 - 4
    24 feb.Woezik JO14-2Germania JO14-15 - 0
    24 feb.Juliana '31 JO14-2SCP JO14-12 - 2
  • Poulestanden Excelsior Z. JO14-1JM ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Excelsior Z. JO14-1JM761029101919
    2Leones JO14-2750246143215
    3SCP JO14-174123123813
    4sv DFS JO14-174123128313
    5Kesteren JO14-1JM74032024-412
    6Unitas '28 JO14-172052425-16
    7AAC-Olympia JO14-17025945-362
    8DIO '30 JO14-270161435-211

    Poulestanden Excelsior Z. JO14-1JM ( 3e klasse (2e fase) 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Excelsior Z. JO14-1JM74121613313
    2Nijmegen JO14-16321148611
    3Orion JO14-2JM73221914511
    4SVHA JO14-173221512311
    5Orion JO14-47232171529
    6Woezik JO14-3JM7304181809
    7Woezik JO14-262221416-28
    8Leones JO14-271061027-173

    Poulestanden Excelsior Z. JO14-1JM ( 3e klasse (3e fase) 4 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Orion JO14-2JM22007256
    2Woezik JO14-3JM22007346
    3Nijmegen JO14-122004136
    4SCP JO14-121105414
    5Woezik JO14-221017433
    6Orion JO14-421015413
    7DVOL JO14-221014403
    8SVHA JO14-1210156-13
    9Germania JO14-1210126-43
    10Eldenia JO14-2201178-11
    11Juliana '31 JO14-2201134-11
    12SDOO JO14-1201168-21
    13Excelsior Z. JO14-1JM200247-30
    14Beuningse Boys JO14-2200227-50

    Poulestanden Excelsior Z. JO14-1JM ( Zwaluwen Jeugd Beker O14 2e ronde Groep 3 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SML JO14-211009093
    2Leones JO14-111008263
    3SVI, JO14-2JM11007253
    4RKHVV JO14-311004043
    5Rood-Wit '58 JO14-111004223
    6Diepenheim JO14-1JM11003213
    7Batavia '90 JO14-111001013
    8Nijmegen JO14-110102201
    9Excelsior Z. JO14-1JM10102201
    10V en L JO14-1JM10100001
    11Koninklijke UD JO14-110100001
    12asv Dronten JO14-400000000
    13Dieze West JO14-100000000
    14Eldenia JO14-300000000
    15Emst JO14-1JM00000000
    16MASV JO14-100000000
    17SC Millingen JO14-100000000
    18ST Terborg/Silvolde JO14-2JM00000000
    19Excelsior '31 JO14-4100123-10
    20EFC '58 JO14-1100101-10
    21sv Orderbos JO14-1JM100124-20
    22Orion JO14-4100104-40
    23DVC Dedemsvaart JO14-2100127-50
    24Fortissimo JO14-2100128-60
    25HC '03 JO14-1JM100109-90