• voor elkaar, door elkaar

    voor elkaar, door elkaar

    voor elkaar, door elkaar

    voor elkaar, door elkaar

  • Hoofdsponsor

  • Hoofdsponsor jeugd

  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagStatus
    24-02-2024Eldenia JO19-1Excelsior Z. JO19-11 - 2Uitgespeeld
    24-02-2024Excelsior Z. 1SDS' 55 10 - 2Uitgespeeld
    24-02-2024Lunteren 45+1Excelsior Z. 45+10 - 4Uitgespeeld
    24-02-2024vv Ede/Victoria 18+1Excelsior Z. 18+10 - 4Uitgespeeld
    24-02-2024Excelsior Z. 3Nijmegen 61 - 1Uitgespeeld
    24-02-2024Excelsior Z. JO11-1Spero JO11-22 - 2Uitgespeeld
    24-02-2024csv Apeldoorn JO16-2Excelsior Z. JO16-13 - 5Uitgespeeld
    24-02-2024OSC JO13-2Excelsior Z. JO13-14 - 8Uitgespeeld
    24-02-2024BVC '12 JO16-1Excelsior Z. JO16-21 - 3Uitgespeeld
    24-02-2024Woezik JO14-3JMExcelsior Z. JO14-1JM4 - 2Uitgespeeld
    24-02-2024Excelsior Z. 2EMM 20 - 0Uitgespeeld
    24-02-2024Leones JO11-2Excelsior Z. JO11-29 - 2Uitgespeeld
    24-02-2024Woezik JO12-2Excelsior Z. JO12-17 - 2Uitgespeeld
  • Oefenwedstrijden

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortPlaatsDetails
    23 mrt. 09:00Excelsior Jo9-1Driel Jo10-2OefenwedstrijdZETTEN
    30 mrt. 10:30Excelsior Jo9-1Arnhemse Boys Jo10-2OefenwedstrijdZETTEN
  • Programma senioren

    DatumTijdWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    2 mrt.12:30SCW '23 4 - Excelsior Z. 2Wilhelmina sportparkHEELSUM
    2 mrt.14:30BVC '12 1 - Excelsior Z. 1Sportpark 't GroothuisBEEK-UBBERGEN
    2 mrt.15:00Excelsior Z. 18+1 - AWC 18+1Sportpark De LeijgraafZETTEN
    2 mrt.15:00Excelsior Z. 45+1 - SCW '23 45+1Sportpark De LeijgraafZETTEN
    2 mrt.15:00Beuningse Boys 5 - Excelsior Z. 3Sportpark De Ooigraaf BEUNINGEN GLD
  • Programma junioren

    DatumTijdWedstrijdAccommodatiePlaats
    2 mrt.08:30Excelsior Z. JO16-1 - Bennekom JO16-2Sportpark De LeijgraafZETTEN
    2 mrt.10:30SCW '23 JO15-1 - Excelsior Z. JO15-1Wilhelmina sportparkHEELSUM
    2 mrt.10:45Excelsior Z. JO19-1 - OVC '85 JO19-1Sportpark De LeijgraafZETTEN
    2 mrt.12:45Excelsior Z. JO14-1JM - Woezik JO14-2Sportpark De LeijgraafZETTEN
    2 mrt.13:00Excelsior Z. JO16-2 - Oranje Blauw JO16-1Sportpark De LeijgraafZETTEN
    4 mrt.19:30SCP JO16-1 - Excelsior Z. JO16-1Sportpark SchravenhofPUIFLIJK
    9 mrt.10:15OSC JO16-1 - Excelsior Z. JO16-1Sportpark Nieuw BalverenNIJMEGEN
    9 mrt.10:30Nijmegen JO14-1 - Excelsior Z. JO14-1JMSportpark Oscar CarreNIJMEGEN
    9 mrt.10:45Excelsior Z. JO15-1 - Bennekom JO15-3Sportpark De LeijgraafZETTEN
    9 mrt.11:00ST Victoria '25/AAC-Olympia JO16-1JM - Excelsior Z. JO16-2Sportpark KremershofDEEST
  • Programma pupillen

    DatumTijdWedstrijdAccommodatiePlaats
    2 mrt.08:30SVHA JO9-1 - Excelsior Z. JO9-2Sportpark De ZandakkersHERVELD
    2 mrt.08:30OVC '85 JO8-3 - Excelsior Z. JO8-1JMSportpark De BilderbergOOSTERBEEK
    2 mrt.08:45Excelsior Z. JO12-1 - Trekvogels JO12-1Sportpark De LeijgraafZETTEN
    2 mrt.09:00Excelsior Z. JO7-1JM - ESA JO7-6Sportpark De LeijgraafZETTEN
    2 mrt.09:00Excelsior Z. JO9-1 - DTS Ede JO9-2JMSportpark De LeijgraafZETTEN
    2 mrt.09:20Zuid Arnhem JO7-1 - Excelsior Z. JO7-1JMSportpark De LeijgraafZETTEN
    2 mrt.09:30Alverna JO10-1 - Excelsior Z. JO10-1Sportpark BospadWIJCHEN
    2 mrt.09:40Excelsior Z. JO7-1JM - SDOO JO7-1JMSportpark De LeijgraafZETTEN
    2 mrt.10:30Excelsior Z. JO8-2 - Beuningse Boys JO8-3Sportpark De LeijgraafZETTEN
    2 mrt.10:30Excelsior Z. JO10-2 - Lienden JO10-1JMSportpark De LeijgraafZETTEN
    2 mrt.10:45Excelsior Z. JO13-1 - VDZ JO13-2Sportpark De LeijgraafZETTEN
    2 mrt.11:30Eldenia JO11-2 - Excelsior Z. JO11-1Sportpark EldenARNHEM
  • Wedstrijdverslagen

    5 van pagina 3