• Indeling jeugd 2022 - 2023

    Er zijn wijzigingen per 4 juni 2022 in de teams JO12-2  JO11-1 en JO10-1

    Geachte ouder/verzorger,

    Onderstaand de indeling voor het nieuwe seizoen 2022/2023. Deze indeling is tot stand gekomen door gezamenlijk besluit van bestuurslid voetbalzaken, technische commissie en alle trainers.

     

    Mocht u uitleg willen waarom uw zoon/dochter in een bepaald team is geplaatst kunt u contact opnemen met Fred Hommersom:

    Mail:           mail

    Telefoon:     06-41315576

    Excelsior JO19-1   Excelsior JO17-1   Excelsior JO15-1
    Trainer Timmermans Franklin   Trainer Nijenhuis Marcel   Trainer Dijk, van Johan
    Trainer Hoogakker Arnold   Trainer Gameren, van Rene   Trainer Noordam Sipke
    Leider Selm, van Arjan   Leider Aalberts Marco   Leider Hendriks Jelle
                        Leider Schröder Raymon
                        Leider Jansen Erik
                               
      1 Belt, van de Stan     1 Aalberts Koen     1 Aalberts Mathijs
      2 Bode Sem     2 Bovene, van Thijs     2 Besselink Bart
      3 Bos Jonathan     3 Dijkers Jesper     3 Bor Benjamin
      4 Dijk, van Tycho     4 Frankfort Filip     4 Dijk, van Luc
      5 Dijkman Sten     5 Gameren, van Stijn     5 Driessen Arnau
      6 Haarlem, van Jordi     6 Harn, van Tieme     6 Dumpff Milan
      7 Hoogakker Jasper     7 Hoorn, van Wouter     7 Geensen Sem
      8 Janssen Sietse     8 Krechting Mats     8 Hartog, den Daan
      9 Khoulani Jehad     9 Laeven Matthijs     9 Hendriks Sebastiaan
      10 Kruk, van de Micha     10 Nagelhout Bram     10 Janssen Noah
      11 Peters Dylan     11 Nijenhuis Thijmen     11 Kokelkoren Tum
      12 Remmerde Tim     12 Otten Mack     12 Kwint Tim
      13 Rothoff Rowan     13 Romein Sem     13 Noordam Joel
      14 Selm, van Niels     14 Toor, van Lars     14 Schaik, van Stan
      15 Struik Wisse     15 Verwoert Tijn     15 Schröder Wessel
      16 Wardt, van de Mitchel     16 Vries, de Jibbe     16 Vonk Noordegraaf Dries
      17 Wiltink Marnix     17 Zimmerman Willard     17    
      18         18 Broers Huge      18    
                               
                               
    Excelsior JO15-2   Excelsior JO14-1   Excelsior JO13-1
    Trainer Ark, van Jeroen   Trainer Cornelissen Roy   Trainer Steeg, van de Luuk
    Trainer Woudenberg Daan   Trainer Haas, de Rens   Trainer Verwoert Tieme
    Leider Appeldoorn, van Cor   Leider Romein Judith   Leider Steenbrink Joyce
              Leider Brouw, op den Bjorn   Leider Geensen Inge  
                               
      1 Appeldoorn, van Joep     1 Adams Jochem     1 Appeldoorn, van Lobke
      2 Bunt Thijmen     2 Brouw, op den Olaf     2 Beijer, de Daniek
      3 Buyukyavuz Hamza     3 Crum Matthias     3 Berg, van de Ralph
      4 Jansen Stan     4 Dengerink Joris     4 Bouwman Evi
      5 Kempen, van Koen     5 Gaal Deon     5 Frentz Pim
      6 Kolk, van de Freek     6 Hol Marc     6 Geensen Tim
      7 Meijde, van de Lucas     7 Huijgen Thijmen     7 Haas, de Jayden
      8 Poel, te Xem     8 Jansen Stijn     8 Hubers Stijn
      9 Polman Cas     9 Laeven Frederike     9 Ooyen, van Anouk
      10 Spruijt Jan     10 Ooyen, van Robin     10 Raats Willem
      11 Timmer Fedde     11 Reydon Yara     11 Schrijver Tristan
      12 Veldman Joost     12 Roelofse Jens     12 Swartjes Marijn
      13 Veneman Sem     13 Romein Lars     13 Verburgt Jannic
      14 Vlierd, van de Rick     14 Schaik, van Timon     14 Verburgt Aaron
      15 Vonk Tim     15 Schijndel, van Xander     15 Weert, van der Jelmer
      16         16 Vries, de Wisse     16    
      17         17 Westbroek Stefan          
      18         18              
                               
                               
    Excelsior JO12-1   Excelsior JO12-2   Excelsior JO11-1
    Trainer Hubers Martijn   Trainer   Haggenburg Kai   Trainer Gulec Ferhat
    Trainer Janssen Sietse   Leider   Beijnum, van Stefan   Trainer Kippersluijs Erwin
    Leider Smid Leo                    
                               
      1 Berns Thijn     1 Beijnum, van Klaas     1 Abdul Jalil Hazem
      2 Bruinen, den Rens     2 Berg, van den Wessel     2 Cozijnsen Dirk
      3 Haar, van de Mees     3 Haut, van Juda     3 Donderwinkel Mees
      4 Hartog, den Toby     4 Hendriks David     4 Gulec Mikail
      5 Hubers Tygo     5 Hoorn Tessa     5 Hendriksen Siem
      6 Oosterlee Micha     6 Kamphuis Bruun     6 Kazwan Sebastiaan
      7 Reydon Isa     7 Sanders Bram     7 Khoulani Rawad
      8 Schulte Luc     8 Veneman Jesse     8 Kippersluijs Nathan
      9 Smid Stan     9 Verwoert Sem      9 Kolk, van de David
      10 Wit, de Sebas     10         10 Rutten Bren
      11         11         11    
                               
                               
    Excelsior JO10-1   Excelsior JO10-2   Excelsior JO9-1
    Trainer Huibers Remco   Trainer Schouten Roy   Trainer Janssen Erwin
    Leider Smit Vincent   Trainer Dijkman Sten   Leider Hal, van Peter
              Leider Wennekes Michel          
                               
      1 Aalberts Ruben     1 Berg, van den Jesper     1 Beijer, de Bart
      2 Huibers Tom     2 Brouw, op den David     2 Hal, van Mats
      3 Pluijm, van der Stijn     3 Hol Bram     3 Hartog, den Figo
      4 Rigters Lars     4 Koppen Pepijn     4 Janssen Lucca
      5 Smid Giel     5 Leenders Stef     5 Kooten, van Leeroy
      6 Smit Senn     6 Meints Jaivy     6 Oosterlee Levi
      7 Veldman Pepijn     7 Riedijk Tygo     7 Vilsteren, van Joris
      8 Vleugel Guus     8 Schouten Brett     8 Willemsen Lyam
      9 Willemsen Jasin     9 Woldenberg Maikey      9    
                               
                               
    Excelsior JO9-2   Excelsior JO8-1   Excelsior JO8-2
    Trainer Wardt, van de Mitchel   Trainer Brink, van den Remco   Trainer  Berns Rick 
    Trainer Hoorn, van Wouter   Trainer Donderwinkel Sjoerd   Trainer    
    Leider       Leider       Leider    
                               
      1 Bekker, de Gijs     1 Aalberts Lukas     1 Berns Wes
      2 Groot, de Ties     2 Brink, van den Twan     2 Echter Sepp
      3 Jansen Malou     3 Doeleman Marlie     3 Eckhardt Totte
      4 Jansen Boaz     4 Donderwinkel Guus     4 Jongbloed Kristian
      5 Lamers Tibbe     5 Gúlec Elif     5 Meel, van Luuk
      6 Reems Sam     6 Polman Pim     6 Ruinard Luuk
      7 Smeets Senn     7 Verwoert Sophie     7 Willemse Cas
      8 Tap Daan      8 Vilsteren, van Niels     8    
      9         9         9    
                               
    Excelsior JO7-1   Excelsior JO7-2          
    Trainer Hanhart Fred   Trainer              
    Trainer       Trainer              
    Leider       Leider              
                               
      1 Bekker, de Simon     1              
      2 Berg, van den Jesse     2              
      3 Ganjo Mustafa     3              
      4 Hanhart Quinn     4              
      5 Janssen Tiebe     5              
      6         6              
      7         7