Sponsors

(concept) indeling 2021 - 2022

19 juni 2021 18:00


Indeling is niet definitief

Mocht u uitleg willen, ga dat dan niet halen bij mensen die niets met de indeling te maken hebben, maar doe dat bij Fred Hommersom 06-41315576

Indeling Senioren
               
Selectie 1 + 2   3e   45+
Akkerman Joost   Ark, van Jeroen   Balk Jan W
Balk Jochem   Baak van Menno   Gerritsen Wijnand
Binsbergen, v. Wilco   Berns Rick   Janssen Joost
Boot Joël   Brink, v/d Remco   Kapelle Hennie
Brakel, v. Tom   Cleef, v. Jesse   Kempen, v. Rob
Breunissen Milan   Driessen Marten   Kolk, v/d Christiaan
Cornelissen Roy   Franken Gerben   Lent, v. Pieter
Eldik, v. Douwe   Gúlec Ferhat   Lienden, v/d Menno
Fluit Niels   Habers Joost   Meel, van William
Franken Dirk-Jan   Heikamp Gijs   Meima Rob
Gerritsen Sven   Hendriksen Ruben   Roest Henk
Gosen Floris   Kamps Arno    Speijers Frenk
Gosen Bart   Kamps Nick   Wely, v. Dick
Haas, de Rens   Kamps Simon   Wely, v. Jan  
Haas, de Wessel   Lemmens Max      
Huijser Julien   Nillesen Theo      
Klaassen Sjuul   Riedijk Andre      
Krieken, v. Jeremy   Ruinard Christiaan      
Lemmers Arnout   Schaik, v. Frank      
Mantel Pepijn   Toor, v. Dave      
Mantel Pieter   Vleugel Jos      
Mantel Pim   Willemse Paul      
Mekkes Sam            
Oers, v. Björn            
Romein Niek            
Romeyn Tim            
Rothoff Wessel            
Rustenhoven Brian            
Rutjes Jesse            
Saleh Ali            
Saleh Loay            
Steeg, v/d Luuk            
Tenback Antonie            
Veenbrink Max            
Vegt, v/d Tijn            
Verwoert Jurre            
Verwoert Niek            
Verwoert Tieme            
Westendorp Benjamin            
Wieringa Cees-Jan            
Woudenberg Pieter            
Woudenberg Daan            
               
Concept indeling jeugd
               
JO19-1   JO17-1   JO17-2
Belt, v/d Stan   Aalberts Koen   Belt, v/d Lucas
Bode Sem   Bovene, v. Thijs   Bos Micha
Bos Jonathan   Dijkers Jesper   Brouw, o/d Lars
Dijk, van Tycho   Frankfort Filip   Dijken, v. Wesley
Dijkman Sten   Gameren, v. Stijn   Harn, v. Tieme
Haarlem, v. Jordi   Hoorn, v. Wouter   Khoulani Jehad
Hoogakker Jasper   Krechting Mats   Meima Bram
Janssen Sietse   Laeven Matthijs   Otten Mack
Kruk, v/d Micha   Nagelhout Bram   Ooyen, v. Noah
Peters Dylan   Nijenhuis Thijmen   Tissen Keo
Remmerde Tim   Romein Sem   Vlaanderen Bart
Selm, v. Niels   Toor, v. Lars   Wennink Staes
Uffing Ben   Verwoert Tijn   Zadelhoff, v. Dylan
Wardt, v/d Mitchel   Vries, de Jibbe      
Wiltink Marnix   Zimmerman Willard      
               
               
JO15-1   JO15-2    
Aalberts Mathijs   Appeldoorn, v. Joep      
Besselink Bart   Brienissen Dang      
Bor Benjamin   Dumpff Milan      
Brouw, o/d Olaf   Geensen Sem      
Dijk, v. Luc   Hol Marc      
Driessen Arnau   Jansen Stan      
Hartog, d. Daan   Kolk, v/d Freek      
Hendriks Sebastiaan   Kroon Thijs      
Kokelkoren Tum   Laar, v. Dylan      
Kwint Tim   Leunen Vincent      
Noordam Joel   Poel, t. Xem      
Schaik, v. Stan   Polman Cas      
Schroder Wessel   Raalte, v. Jacques      
Timmer Twan   Vonk Tim      
Vonk Noordegraaf Dries            
      Pas, t. Dylan      
               
               
JO13-1   JO13-2   JO12-1
Adams Jochem   Appeldoorn, v. Lobke   Berg, v/d Ralph
Crum Matthias   Beijer, de Daniek   Geensen Tim
Dengerink Joris   Bouwman Evi   Haas, de Jayden
Gaal Deon   Brienisse Dang   Hubers Stijn
Huijgen Thijmen   Bunt Thijmen   Jansen Hugo
Jansen Stijn   Fanta Anasimos   Raats Willem
Janssen Noah   Frentz Pim   Schrijver Tristan
Laeven Frederike   Kempen, v. Koen   Swartjes Marijn
Ooyen, v. Robin   Meijde, v/d Lucas   Weert, v/d Jelmer
Reydon Yara   Spruijt Jan      
Roelofse Jens   Veneman Sem      
Romein Lars   Verburgt Jannic      
Schijndel, v. Xander   Verburgt Aaron      
Vries, de Wisse            
Westbroek Stefan            
JO11-1   JO11-2   JO10-1
Berns Thijn   Beijnum, v. Klaas   Abdul Jalil Hazem
Bruinen, d. Rens   Kolk, v/d David   Donderwinkel Mees
Haar, v/d Mees   Sanders Bram   Gulec Mikail
Hartog, den Toby   Spruijt Ben   Hendriksen Siem
Hubers Tygo   Verwoert Sem   Kazwan Sebastiaan
Oosterlee Micha   Vrij Dana   Khoulani Rawad
Reydon Isa   Willemsen Jasin   Kippersluijs Nathan
Schulte Luc   Wind Edwin   Roest Abel
Smid Stan         Rutten Bren
Wit, de Sebas            
               
JO9-1   JO8-1   JO7-1
Hol Bram   Beijer, de Bart   Donderwinkel Guus
Huibers Tom   Brouw, o/d David   Echter Sepp
Pluijm, v/d Stijn   Hal, van Mats   Hartog, d. Figo
Rigters Lars   Jansen Boaz   Verwoert Sophie
Schouten Brett   Jansen Malou      
Smid Giel   Janssen Luca      
Smit Senn   Meints Jaivy      
Veldman Pepijn   Vrij Milan      
Verheul Diego   Willemsen Lyam      
Vleugel Guus   Wit, de Jurre      
      Oosterlee Levi      

 

 

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!