• Programma

    DatumTijdThuisteamUitteamAccommodatiePlaats
    13 apr.14:30Woezik 1Blauw Geel '55 1Sportpark WoezikWIJCHEN
    13 apr.15:00DVOV 1Lienden 1Sportpark De PinkenbergROZENDAAL
    13 apr.15:00SDS' 55 1Beuningse Boys 1Sportpark De BeekWEKEROM
    13 apr.15:00Harskamp 1Kesteren 1Sportpark 't MeuleveldHARSKAMP
    13 apr.15:00Excelsior Z. 1V.V. Barneveld 1Sportpark De LeijgraafZETTEN
    16 apr.20:00BVC '12 1Alverna 1Sportpark 't GroothuisBEEK-UBBERGEN
    20 apr.14:30V.V. Barneveld 1DVOV 1Sportpark 't Nieuwe OostBARNEVELD
    20 apr.14:30Kesteren 1SDS' 55 1Sportpark De LeedeKESTEREN
    20 apr.14:30Lienden 1Harskamp 1Sportpark De AbdijhofLIENDEN
    20 apr.15:00Blauw Geel '55 1Excelsior Z. 1Sportpark PeppelensteegEDE GLD
    20 apr.15:00SDOO 1Woezik 1Sportpark BretagneHETEREN
    20 apr.15:00Beuningse Boys 1BVC '12 1Sportpark De Ooigraaf BEUNINGEN GLD
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    6 apr.Alverna 1SDS' 55 10 - 2
    6 apr.V.V. Barneveld 1Woezik 12 - 1
    6 apr.Kesteren 1DVOV 11 - 3
    6 apr.Lienden 1Excelsior Z. 10 - 1
    6 apr.Blauw Geel '55 1SDOO 15 - 3
    6 apr.Beuningse Boys 1Harskamp 12 - 2
  • Periode 1

    PositieTeamGSGWGLVLVTSaldoPT
    1Harskamp 1121011421031
    2Woezik 112822461726
    3Alverna 112723302223
    4SDS' 55 112633221421
    5Excelsior Z. 112633222021
    6V.V. Barneveld 112624242120
    7Blauw Geel '55 112543302119
    8BVC '12 112516274016
    9Lienden 112507212315
    10DVOV 112435273415
    11Beuningse Boys 11221918347
    12Kesteren 112201016416
    13SDOO 112021012402
  • Periode 2

    PositieTeamGSGWGLVLVTSaldoPT
    1Harskamp 1651029816
    2Blauw Geel '55 1642019914
    3Woezik 17421191314
    4SDS' 55 1641116913
    5SDOO 17313202110
    6V.V. Barneveld 163039129
    7DVOV 1630315209
    8Beuningse Boys 1722314158
    9Alverna 1722313158
    10Kesteren 171249155
    11Excelsior Z. 171245145
    12BVC '12 1611410224
    13Lienden 1610512173
  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTSaldoPT
    1Harskamp 118152171185347
    2Woezik 119124365303540
    3SDS' 55 118104438231534
    4Blauw Geel '55 11896349301933
    5Alverna 1199464337631
    6V.V. Barneveld 1189273333029
    7Excelsior Z. 1197572734-726
    8DVOV 1187384254-1224
    9BVC '12 11862103762-2520
    10Lienden 11860123340-718
    11Beuningse Boys 11943123249-1715
    12SDOO 11933133261-2912
    13Kesteren 11932142556-3111
  • Beker

    PositieTeamGSGWGLVLVTSaldoPT
    1WAVV 13300172159
    2Dodewaard 1311179-24
    3Excelsior Z. 131029633
    4SVHA 13012218-161
  • Wedstrijd accommodatie

    Wedstrijd
    ThuisteamDVOV 1
    AccommodatienaamSportpark De Pinkenberg
    AdresDe Pinkenberg 1
    Plaats6891DM ROZENDAAL
    Telefoonnummer026-3620523
    RouteOpen routeplanner
  • Stats

    Excelsior Z. 1

    0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

    1,42

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,79

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,37

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd